Povezane vesti

Stao u odbranu našeg fudbalera: Trener Kristal Palasa o promašenom penalu protiv Sitija i Milivojevićevim igrama

Stao u odbranu našeg fudbalera: Trener Kristal Palasa o promašenom penalu protiv Sitija i Milivojevićevim igrama

Hot sport 03.01.2018
Srpski vzista je poslednjem dana 2017. godine propustio je veliku šansu da sa penala sruši neprikosnoveni Mančester Siti, ali je već na početku nove godine postao heroj važne pobede. Luka Milivojević postigao je sjajan pogodak u pobedi nad… »
Ne spavaš dva dana, pretrčiš 12km i daš golčinu!

Ne spavaš dva dana, pretrčiš 12km i daš golčinu!

Mondo 03.01.2018
Ukratko, ovako je počela 2018. godina za Luku Milivojevića... Luka Milivojević je 31. decembra mogao da postane čovek koji je prvi "srušio" nezaustavljivi Mančester siti u Premijer ligi ove sezone, ali mu je Ederson odbranio jedanaesterac u… »
Milivojević: Posle Sitija dve noći nisam spavao...

Milivojević: Posle Sitija dve noći nisam spavao...

Mozzart sport 03.01.2018
"Sada bolje spavam" Srpski reprezentativac iz Kristal Palasa Luka Milivojević otkrio je da posle promašenog penala protiv Mančester Sitija nije spavao dve noći, ali da je sada znatno mirniji posle pobedničkog gola protiv Sautemptona. Milivojević je… »
Milivojević od tragičara do junaka: Nisam spavao dve noći...

Milivojević od tragičara do junaka: Nisam spavao dve noći...

Vesti online 03.01.2018
Imao je Luka Milivojević Mančester Siti u nogama, ali je njegov šut sa "pele tačke" poslednjeg dana 2017. godine golman Ederseon odbranio u poslednjim trenucima susreta. Posle četiri dana, sreća ga je pogledala. Postigao je pobedonosni gol za… »
Hodžson: Drago mi je zbog Luke

Hodžson: Drago mi je zbog Luke

Mondo 03.01.2018
Menadžer Kristal Palasa svestan je da se u Engleskoj teško oprašta neiskorišćen penal... Luka Milivojević je za nešto više od 48 sati prešao put od tragičara do heroja. Prvo je u nedelju propustio idealnu šansu da Kristal Palasu donese pobedu… »
Trči, dodaje, donosi pobede: Milivojević je stvarno glavna snaga Palasa

Trči, dodaje, donosi pobede: Milivojević je stvarno glavna snaga Palasa

Sportal blic 03.01.2018
Luka Milivojević je istinska pokretačka snaga Kristal Palasa. Foto: Tanjug/AP Luka Milivojević Naš reprezentativac je za samo 48 sati bio u centru pažnje u ovom premijerligaškom klubu. Naravno, ne samo zato što je promašio penal u 92. minutu meča… »
Video Hodžson: Srećan sam zbog Milivojevića, bio je razočaran zbog penala

Video Hodžson: Srećan sam zbog Milivojevića, bio je razočaran zbog penala

Večernje novosti 03.01.2018
Veoma sam zadovoljan sa Lukom i srećan sam zbog pobede protiv Sautemptona. Igrači su pokazali karakter - kaže trener Kristal Palasa. Od glavnog favorita za ispadanje do 14. mesta u Premijer ligi. Očigledan napredak za Kristal Palas od dolaska Roja… »
Pl: Milivojević srušio Tadićev Sautempton, Siti ne staje, Totenhem siguran

Pl: Milivojević srušio Tadićev Sautempton, Siti ne staje, Totenhem siguran

Večernje novosti 02.01.2018
Mašinerija Pepa Gvardiole još uvek ne zna za poraz. Luka se iskupio za promašen penal u prošlom kolu. Pobede Vest Hema i Totenhema. Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su večeras posle preokreta Sautempton sa 2:1, a strelac drugog gola za londonski tim… »
Sudar "orlova": Milivojević majstorskim golom presudio Tadićevim "svecima" /video/

Sudar "orlova": Milivojević majstorskim golom presudio Tadićevim "svecima" /video/

Sportal blic 02.01.2018
Početak godine bio je poseban za naše fudbalere u Premijer ligi - Luka Milivojević je golom doneo Kristal Palasu pobedu od 2:1 na gostovanju Sautemptonu za koji je igrao Dušan Tadić. Foto: Tanjug/AP Dušan Tadić "Sveci" su tako nastavili sa očajnim… »

Vesti dana »