Pronašli smo leš u šumi samoubistava, ruke su mu ljubičaste, učinio je to jutros: Snimio je scenu bešenja i svet je počeo da ga kamenuje (VIDEO)

Telegraf 03.01.2018  |  Telegraf.rs
Pronašli smo leš u šumi samoubistava, ruke su mu ljubičaste, učinio je to jutros: Snimio je scenu bešenja i svet je…

Iako kasnije upozorava da "samoubistvo nije šala" i ukazuje na probleme depresije i mentalnih bolesti, korisnici interneta su ga prilično jednoglasno osudili.

Popularni Jutjuber Logan Pol našao se na udaru korisnika interneta nakon što je objavio šokantan video mrtvog tela koje je pronašao obešeno u japanskoj šumi. ŠUMA STRAVE I JEZE: Ovde ljudi dolaze da se ubijaju! (FOTO) (VIDEO) Pol je sa svojom ekipom posetio Aokigaharu, poznatu kao šumu samoubistava, koja se nalazi u podnožju planine Fudži u Japanu, gde svake godine policija pronađe preko stotinu tela samoubica. Tokom šetnje kroz šumu naišli su

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »