Srbija igrala 27 minuta, a onda se raspala: Orlovi doživeli težak poraz od Hrvata, golman odbranio samo 4 šuta!

Telegraf 12.01.2018  |  Telegraf.rs

Od rezultata 10:9, Hrvatska je brzo otišla na 15:9 i rešila pitanje pobednika dvocifrenom razlikom

Muška rukometna reprezentacija Srbije porazom je počela Evropsko prvenstvo, a bolja od našeg tima bila je domaća selekcija Hrvatske - 32:22 (14:9) Bez dileme - zasluženo! Kauboji su vodili od prvog do poslednjeg minuta, a nošeni podrškom sa tribina u Splitu demonstrirali su moderan rukomet. HRVATSKA - SRBIJA 32:22 (14:9) Hrvatska: Stevanović dve odbrane, Mihić 2, Duvnjak 2, Stepančić 6, Kopljar 1, Vori 1, Gojun, Horvat 4, Karačić 2, Mandalinić