Liverpul naneo Sitiju prvi poraz ove sezone u najboljem meču Premijer lige: 7 golova, bombe, lob sa pola terena i drama do kraja (video)

Telegraf 14.01.2018  |  Telegraf.rs
Liverpul naneo Sitiju prvi poraz ove sezone u najboljem meču Premijer lige: 7 golova, bombe, lob sa pola terena i drama do…

Spektakl na Enfildu u režiji Crvenih i Građana

Gvardiolina mašina je konačno zaustavljena! Liverpul je pobedio Mančester Siti sa 4:3 na Enfildu, posle neverovatnog meča u 23. kolu Premijer lige! Bio je to možda i najbolji meč ove sezone u najboljoj ligi sveta! Posle prvog poluvremena rezultat je bio 1:1, a zatim je Liverpul do 68. minuta došao do prednosti od 4:1 preko Firmina, Manea i Salaha! Delovalo je da će Liverpul doći do ubedljive prednosti, ali smo na kraju videli dramu. Siti je