Bundes liga: Bajern sve bliži odbrani "salatare", golčina Riberija, Nastasić pocrveneo (VIDEO)

Vesti online 03.02.2018  |  Vestionline

Iako je ostalo još 13 kola do kraja Bundes lige, šampion u Nemačkoj se zna, a to je Bajern. Bavarci su nastavili pobedničku seriju. Četa Jupa Hejnkesa slavila je na gostovanju Majncu - 2:0.

Ceo posao Bavarci su obacili u prvih 45 minuta kada su Frank Riberi i Džejms Rodrigez zatresli mrežu domaćina. Šampion ima čak 18 bodova više od najbližih pratilaca Bajera i Šalkea. Iskusni napadač Mario Gomez ove zime se vratio u Štutgart iz Volfsburga, a upravo je doskorašnjim saigračima "zabiberio" pogotkom za bod "švaba". Šalke je vodio do 79. minuta protiv Verdera, ali su gosti u finišu postigli dva gola, a Junuzović je u četvrtom minutu