Odbojka: Spartak u polufinalu plejofa posle fantastične pobede protiv Jedinstva

Subotica.com 13.03.2018  |  Subotica.com

Odbojkaši Spartaka napravili su fantastičan rezultat posle druge pobede nad Jedinstvom u četvrfinalnoj seriji plejofa, što znači da "golubovi" idu na Novi Pazar u polufinalu. Meč je rešen u pet setova, a subotička publika je napravila izvanrednu atmosferu u kojoj je bilo zadovoljstvo igrati.

Nekoliko olako napravljenih grešaka u prvoj polovini prvog seta ispostavili su se ključni da Jedinstvo povede sa 0:1. Falilo je energije u igri "golubova" i u nastavku, gosti iz Stare Pazove su više zahvaljujući nesigurnoj igri Spartaka nego svojoj dobroj napadačkoj igri držali pod kontrolom i drugi set, suviše lako ga priveli kraju i bilo je jasno da će domaći morati da iz korena promene pristup meču, da zaigraju konstantno i pokažu svoj