Fantastični Matić čuva Murinja - gol i asistencija (VIDEO)

Vesti online 17.03.2018  |  Vestionline

Posle šokantnog ispadanja iz Lige šampiona od Sevilje, Mančester Junajted je uspeo da ostane u konkurenciji za jedini trofej koji mu preostaje da se bori u nastavku sezone - FA kup. Četa Žoeza Murinja pobedila je Brajton - 2:0 (1:0) na Old Trafordu i plasirala se u polufinale najstarijeg takmičenju na svetu.

Najbolji akter meča bio je srpski reprezentativac Nemanja Matić. Prvo je iskusni vezista kao da tacni uposlio Belgijanac Romelu Lukaku u 37. minutu koji je sa nekoliko metara glavom zakucao loptu u mrežu gostiju. U finišu meča, Matić je postigao drugi gol u dresu "đavola" i postavio konačnih 2:0 za opet neubedljivu četu Žozea Murinja. Srpski reprezentativac je odlično pratiom centaršut Janga i glavom u stilu napadača zatresao mrežu. Prvi pogodak