Zemunci „izmiču stolicu” Vojvodini, Čačani se ne predaju, Javor – Čukarički 3:3!

Sportski žurnal 18.03.2018

Vojvodina je već imala jedan žestok kiks na domaćem terenu, izgubila je od Spartaka sa 5:0, prethodne srede ih je na istom terenu iz Kupa eliminisala Mladost, a sada ih je razbio Zemun – 3:0

Zemunci su očitali lekciju Vojvodini usred Novog Sada! Odigrali su „zeleno-plavi” fantastičan meč na „Karađorđu” i naneli težak poraz izabranicima Ilije Stolice. Zemunce je u vođstvo doveo Simić u 18. minutu, a prednost je duplirao Litvanac Lasickas 14 minuta kasnije. Sve je bilo gotovo kad je sa bele tačke u drugom poluvremenu pogodio i Vučić. U Ivanjici u duelu Javora i Čukaričkog čak šest golova, po tri na obe strane. Domaćin je vodio sa 1:0,