Ludnica u derbiju Mančestera: Pogba je rekao nije kraj, Junajted odložio slavlje "građana" (VIDEO)

Vesti online 07.04.2018  |  Vestionline

Sve je bilo spremno za slavlje na "Etihadu", za proslavu titule, ali osporavani Pol Pogba i Kris Smoling su rekli da nije još kraj. U derbiju Mančestera, Junajted je posle velikog preokreta slavio protiv Sitija - 3:2, pa je bar za nekoliko nedelja odloženo otvaranje šampanjca za "građane".

Domaćin je domiirao u prvih 45 minuta. Za samo pet minuta Vinsent Kompani i Ilkaj Gundogan su pogocima u 25. i 30. minutu doneli veliku prednost timu sa "Etihada". Da je Rahim Sterling bio skoncentrisaniji u finišu prvog poluvremena, Junajted bi bio na pragu brodoloma. Ali, u nastavku druga priča. Francuz Pol Pogba, koji je mesecima na meti kritika zbog loše forme, sa dva gola je izjednačio, da bi potpuni šok za lidera Premijer lige usledio u