Tadić doveo Sautempton u vođstvo, Čelsi dao tri gola za osam minuta i slavio posle preokreta (video)

Večernje novosti 14.04.2018  |  Beta

Sautempton je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno 15. u prvenstvu i nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 28 bodova

Fudbaleri Čelsija pobedili su posle preokreta na gostujućem terenu Sautempton 3:2, u utakmici 33. kola Premijer lige. Sautempton je poveo u 21. minutu golom srpskog reprezentativca Dušana Tadića, a prednost je udvostručio Jan Bednarek u 60. minutu. Čelsi je smanjio preko Olivijea Žirua u 70. minutu, a pet minuta kasnije izjednačio je Eden Azar. Pobedu "plavcima" doneo je Žiru, svojim drugim golom u 78. minutu. Ekipa Antonija Kontea je prekinula