Fudbal: Kadeti Spartaka osvojili bod protiv Zemuna, omladina poražena od Rada

Subotica.com 22.04.2018  |  Subotica.com

Kadetska i omladinska ekipa Spartak Ždrepčeve krvi u okviru 23. kola Lige Srbije gostovale su u Beogradu gde su snage odmerile sa vršnjacima Zemuna i Rada. Omladinci su pretrpeli poraz na Banjici od 3:1 dok su kadeti osvojili bod protiv neugodnih Zemunaca.

Kadeti Spartaka osvojili su bod u Zemunu odigravši 0:0 sa domaćinom. Ekipa Bogoljuba Džinića se odlično nosila svih 90 minuta sa protivnikom koji je u jesenjem delu bio bolji na meču u Subotici. Iako su u prvom poluvremenu domaći igrači imali izglednije šanse, nisu ih iskoristili. Odolela je odbrana Spartaka. U nastavku su Subotičani zaigrali mnogo dinamičnije, nisu iskoristili ukazane prilike, ali su ipak uzeli bod Zemunu. Zemun - Spartak 0:0