(Узнемирујући видео) полицијска акција у Бихаћу: Бивши командант Армије БиХ Атиф Дудаковић ухапшен због злочина над Србима!
Правда 27.04.2018 | Аваз.ба

Припадници Агенције за истраге и заштиту (СИПА) ухапсили су јутрос у Бихаћу бившег команданта "Армије Босне и Херцеговине" Атифа Дудаковића због сумње да је починио ратне злочине над цивилима и заробљеницима српске националности.
Поред Дудаковића, ухапшено је још неколико особа које се доводе у везу са ратним злочинима над цивилима и заробљеницима српске националности, преноси Кликс. Како преноси РТРС ради се о предмету ратног злочина и акцији "Сана 95". Пензионисани генерал тзв. Армије БиХ сумњичи се за ратне злочине почињене на територији западне Крајине, на подручју Петровца, Кључа, Санског Моста и Крупе на Уни. По подацима институција у Републици Српској, које се












