Sautempton slavi Srbina! Fantastični Tadić, dva u metu, mogu li "sveci" da prežive? (VIDEO)

Vesti online 28.04.2018  |  Vestionline

Kad je teško - Dušan Tadić. Srpski reprezentativac postigao je oba gola za Sautempton u meču sezone za "svece" protiv Bornmuta. Domaćin je slavio 2:1 (1:1) i ostao u trci za opstanak u Premijer ligi.

U 25. minutu sevnula je kontra domaćina, Mario Lemina je uposlio Srbina, koji je rutinski savladao golmana gostiju za vođstvo Sautemptona. Ipak, u poslednjim trenucima prvog poluvremena gosti su izjednačili, a strelac je bio Džošua King. U nastavku, Sautempton je stigao do trijumfa, a strelac u 55. mintuu bio je opet Tadić. Posle solo akcije, naš as je špicom sa ivice šesnaesterca matirao po drugi pu gostujućeg čuvara mreže Asmira Begovića. Za