Primera: Brašanac strelac u porazu od Reala, San Hoze sa dva autogola pomogao Sosijedadu da pobedi

Večernje novosti 28.04.2018  |  Beta/Novosti online

Sosijedad savladao Bilbao sa 3:1 uz veliku pomoć Mikela koji je dva puta slao loptu u sopstvenu mrežu. Real savladao Leganes - 2:1

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su danas na svom terenu Atletik Bilbao sa 3:1, u utakmici 35. kola španskog prvenstva. Sosijedad je poveo u 15. minutu autogolom Mikela San Hosea, a prednost je udvostručio Mikel Ojarzabal u 36. minutu. Svoj drugi autogol na utakmici Mikel San Hose postigao je u 54. minutu, a konačan rezultat postavio je Raul Garsija golom iz jedanaesterca u 59. minutu. PROČITAJTE JOŠ: PL: Salaha stigao umor, Liverpul ponovo