Lalatović: Promukao sam urlajući - izađi, izađi! Uplašili smo se, a Partizanu želim trofej

Mozzart sport 09.05.2018

"Tražio sam od igrača da probamo da iznenadimo Partizan, da ga napadnemo, da nam je bitno da damo gol. Ako ga damo, ući ćemo u finale", naveo je trener Čukaričkog

Trener fudbalera Čukaričkog Nenad Lalatović rekao je posle poraza od Partizana (2:0) u polufinalu kupa da se njegova ekipa nesvesno povukla, kao i da fizički nije mogla da izdrži poslednjih 20 minuta utakmice u Humskoj. "Partizan je danas bio bolji zasluženo je u finalu, želim im da osvoje trofej. Do 70. minuta je bilo 0:0, a poslednjih 20 minuta moji igrači nisu više mogli da izdrže, Imali smo peh sa Mudrinskim. Poslednjih deset minuta smo