Čile pobedio Srbiju u 88. minutu: Bleda partija Orlova pred Mundijal, Krstajiću ostaju glavobolje (video)

Telegraf 04.06.2018  |  Telegraf.rs

Naš tim je bolje igrao u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da stvori nijednu stopostotnu šansu, dok ih je rival imao nekoliko Povezane vesti Najnovije iz kategorije Sport

Fudbaleri Srbije poraženi su od Čilea u prvoj pripremnoj utakmici pred Mundijal u Rusiji sa 1:0 u Gracu. Gol odluke postigao Giljermo Maripan u 88. minutu, kada je naša odbrana smušeno reagovala u kaznenom prostoru, a fudbaler Čilea je glavom zatresao mrežu Vladimira Stojkovića. Mora se reći i da je Čile imao opasnije šanse. Neposredno pre gola promašili su nebranjenu mrežu Stojkovića, kada se napadač Čilea propisno obrukao. Jednom je i