Gađanje na strelištu u Velikoj Sugubini
RTK 20.06.2018

Na strelištu Sugubina za sutra je planirano izvođenje gađanja iz pešadijskog naoružanja Komande za obuku jedinica Vojske i MUP-a Srbije, u periodu od 13 do 22 sata. Zbog toga je, u zoni od 8.000 metara, potrebno evaukisati stanovništvo i životinje i zabraniti njihovo kretanje. Granice opasnog područja biće obeležene velikim crvenim barjacima, a na prilaznim putevima biće postavljeni stražari, čije je komande potrebno bezuslovno poštovati.





![Dačić: Helikopter za gašenje požara biće stacioniran u Nišu, Toplički okrug među najrizičnijima u Srbiji [VIDEO]](https://nstatic.net/205/41984205egnpbr.jpg)






