Lazović i Šćepović odveli Videoton u 2. kolo, ali šta je sve "preživeo" Nikolićev tim u poslednjem minutu još dugo će se prepričavati... (video)

Telegraf 17.07.2018  |  Telegraf.rs
Lazović i Šćepović odveli Videoton u 2. kolo, ali šta je sve "preživeo" Nikolićev tim u poslednjem minutu još dugo će…

Sjajno veče za naše internacionalce, ali gosti i te kako imaju za čim da žale - promašili su "nepromašivo" u poslednjem minutu utakmice

Luksmburški Dudelanž bio je "tvrd orah" za mađarskog šampiona Videoton (novi naziv MOL Vidi) koji sa klupe vodi Marko Nikolić, a na terenu srpski napadači Danko Lazović i Marko Šćepović. Upravo su bivši ofanzivci Partizana spasili neprijatnosti i sebe, i eks trenera crno-belih. Obojica su bili strelci protiv gostiju u pobedi Videotona od 2:1, za prolaz u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. S obzirom na to da je prvi meč završen rezultatom