Naručili su sladoled u restoranu - zbog jela koje su dobili smeje im se svet
Noizz 02.08.2018 | Noizz.rs
![Naručili su sladoled u restoranu - zbog jela koje su dobili smeje im se svet](https://nstatic.net/img/logo/s/noizz.png)
Kada vam se 60 drskih gostiju pojavi na vratima restorana sa sat i po vremena kašnjenja, a da se pritom ni ne izvine, možete da odlučite da ih ne primite i lepo im saopštite da je njihova rezervacija istekla ili možete, kao što je uradio jedan kuvar iz Londona, da im servirate slatku, malu osvetu.
Anton Lofthaus (34) je glavni kuvar u jednom pabu u glavnom gradu Velike Britanije, koji se jako iznervirao kada je grupa od 60 gostiju, koji su prethodno rezervisali gotovo čitav restoran za kompletnu večeru od tri obroka, zakasnila sat i po vremena. Da stvar bude još gora, nije im ni na pamet palo da se izvine što kasne, što je posebno veliki problem jer je upitanju pab sa malom kuhinjom - što znači da su morali da zatvore sve i da ne primaju