Jeziva scena: Pacijentkinja skočila sa trećeg sprata Kliničkog centra
Srbija danas 19.08.2018

Horor
I.A. izvršila je samoubistvo skokom sa trećeg sprata KC Vojvodina u Novom Sadu. Žena je bila pacijent u zdravstvenoj ustanovi i skočila je kroz prozor sobe na Odeljenju neurologije. Nisu poznati razlozi suicida.
![U nastavku akcije „Armagedon“ uhapšeno šest osoba, među njima i muškarac iz Aleksinca [FOTO+VIDEO]](https://nstatic.net/279/41990279eyuwtc.jpg)











