Футог: Прихватилиште у новом руху
Вечерње новости 22.08.2018 | З. ГРУМИЋ

У Футогу отворен детаљно обновљени објекат за смештај старих и незбринутих особа. Инвестицију, вредну 120 милиона, обезбедила Покрајинска влада и Нови Сад
РЕКОНСТРУИСАНО и модерно опремљено Прихватилиште за стара и одрасла лица у Футогу свечано је у уторак отворено у присуству председника Покрајинске владе Игора Мировића, градоначелника Милоша Вучевића као и других представника републичке, покрајинске и градске власти. ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ - У плану ширење прихватилишта Тај дограђен и обновљен објекат у оквиру Дома за старе, при Геронтолошком центру "Нови Сад", намењен је прихватању и привременом












