Plačljivko Nejmar, bogovski gol Di Marije i Kilijanov prijem iz enciklopedije fudbala (video)

Mozzart sport 01.09.2018

PSŽ silovit na gostovanju Nimu, koji je imao šansu čak i da povede 3:2, ali je na kraju poražen

Toliko dobri da im ne mogu ništa. Čak ni mimo očekivanja poletni i s početka sezone sjajni Nim nije uspeo da se odupre sili iz Pariza, pa posle četiri uvodna kola Lige 1 Pari Sen Žermen ima maksimalan učinak i u ranoj fazi sezone piše fakturu za odbranu naslova. Na jugu Francuske, tim Tomasa Tuhela je slavio 4:2, međutim, morao je da se preznoji, jer je u uvodnih 25 minuta drugog poluvremena domaćin ne samo stisnuo skupocene goste, ne samo da je