Tri penala na jednom meču: Bilo i na Grashopers - Zvezda i na Partizan - Arsenal, odbranili i Dika i Stojković

Vesti online 20.09.2018  |  G. Anđelić - Vestionline

Utakmica Valensija - Juventus je 12. u istoriji vodećeg klupskog takmičenja evropskog fudbala u kojoj je sudija tri puta pokazao na belu tačku.

Posle tri godine na jednom meču Lige šampiona su dosuđena tri penala, ali je i taj nesvakidašnji podatak s utakmice Valensije i Juventusa ostao u senci isključenja Kristijana Ronalda u 29. minutu. Stara dama je pobedila s 2:0, a oba gola je postigla s bele tačke. Bosanac Miralem Pjanić je neumoljivo šutirao i u 45. minutu i u 51. Hoće li se ikada doznati da li je uloga izvođača bila namenjena portugalskom asu koji bi, da nije dobio crveni