Ovo je trenutak kada je napadač Marinu Abramović udario u glavu uramljenom slikom: Obezbeđenje je brutalno reagovalo (video)

Telegraf 24.09.2018  |  Telegraf.rs
Ovo je trenutak kada je napadač Marinu Abramović udario u glavu uramljenom slikom: Obezbeđenje je brutalno reagovalo (video)

U jednoj sekundi videla sam kako se njegov izraz lica promenio i postao nasilan, a on je vrlo brzo došao do mene. Opasnost se uvek dešava brzo, kao i sama smrt, kaže poznata umetnica

Poznatu srpsku umetnicu performansa Marinu Abramović jedan muškarac, koji je identifikovan kao 51-godišnji Čeh, juče je udario slikom u glavu u dvorištu muzeja "Palaco Stroci" u Firenci. Marina Abramović je obilazila restrospektivnu izložbu koja je otvorena njoj u čast u poznatom italijanskom muzeju, te se družila i razgovarala sa brojnim zvanicama, te potpisivala knjige obožavaocima. Napadnuta Marina Abramović u Firenci: Muškarac je udario

Češka »

Ključne reči

Najnovije vesti »