Несрећа на жежељевом мосту: Радник пао кроз решетку и погинуо

Вечерње новости 26.09.2018  |  Љ. П.
Несрећа на жежељевом мосту: Радник пао кроз решетку и погинуо

Радник Дејан Ђурђевић (38) из Сирига код Новог Сада, погинуо је данас на новом друмско-железничком мосту преко Дунава. Несрећа се догодила око 9 сати код првог лука Жежељевог моста

РАДНИК Дејан Ђурђевић (38) из Сирига код Новог Сада, погинуо је данас на новом друмско-железничком мосту преко Дунава. Несрећа се догодила око 9 сати код првог лука Жежељевог моста, а радник је приликом пада са велике висине од десетак метара задобио вишеструке повреде, којима је, упркос напорима лекара, подлегао. Према незваничним сазнањима, несрећни човек је пропао кроз заштитну решетку на поду моста и то у делу техничког прелаза, код првог

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Хроника, најновије вести »