Video romi pripao derbi: Kolarov iz "slobodnjaka" za pobedu protiv Sergejevog Lacija

Večernje novosti 29.09.2018  |  Beta

Fudbaleri Rome pobedili su danas gradskom derbiju Lacio sa 3:1 u utakmici sedmog kola italijanske Serije A, a strelac drugog gola za "vučicu" bio je Aleksandar Kolarov.

Fudbaleri Rome pobedili su danas gradskom derbiju Lacio sa 3:1 u utakmici sedmog kola italijanske Serije A, a strelac drugog gola za "vučicu" bio je Aleksandar Kolarov. Gradski derbi na Olimpijskom stadionu u Rimu od početka je bio napet. Igralo se u jakom ritmu, a Roma je do prednosti stigla u 45. minutu pogotkom Lorenca Pelegrinija. Lacio je do izjednačenja stigao golom Čira Imobilea u 67. minutu, međutim, to je bilo sve što su uradili u ovoj