Platite letovanje 100 evra, a onda vam smeta što soba ne gleda na more? Da li smo i ovog leta opravdali titulu najbahatijih turista?
Telegraf 11.10.2018 | Telegraf.rs

Postoje dve grupe turista: oni koji na put idu da odmore i uživaju, svesni novca koji su odvojili za smeštaj i oni koji veze sa životom nemaju, pa im smeta namrgođeni recepcionar. U kojoj ste vi?
Najveći broj ljudi vredno radi cele godine i čeka onih 10 čuvenih dana odmora, kada će se konačno opustiti i uživati na moru. Najčešće biramo jeftinije i povoljnije aranžmane, jer je, logično, najvažnije da se kupamo, sunčamo i opustimo, a smeštaj je važan tek toliko da je čist i da može da se prespava. Sasvim opravdano i očekivano. E sad, tu se javlja nov problem: šta očekujemo od takvog letovanja? Da neko ne shvati pogrešno, ako platimo