Liga nacija: Grizman produbio krizu Nemačke, Gibraltar nastavio da piše istoriju

Večernje novosti 16.10.2018  |  Beta

Francuzi preko napadača Atletika slavili, Vilson srušio Irsku, Ukrajina bolja od Češke, Norveška od Bugarske

Fudbalska reprezentacija Francuske pobedila je večeras posle preokreta Nemačku sa 2:1 u trećoj utakmici Grupe jedan Lige nacija "A". Nemačka je bila bolji rival u prvom poluvremenu, što je krunisala pogotkom Tonija Krosa u 14. minutu iz jedanaesterca. Francuska je u drugom delu zaigrala znatno ofanzivnije i uspela da dodje do preokreta, a junak trijumfa bio je Antoan Grizman. Napadač Atletiko Madrida je prvo u 62. minutu iskoristio proigravanje