Antirekord Reala, poraz i dva najranije primljena gola u ligi na "Bernabeuu" posle 1990 (VIDEO)

Vesti online 20.10.2018  |  Vestionline

U utakmici devetog kola španskog prvenstva Levante poveo protiv "kraljevskog kluba" s 2:0 pogocima u 7. minutu i u 13. iz penala koji je dosuđen posle VAR-a.

Posle 13 minuta nije više bilo pitanje hoće li Real kao potpuni favorit bar protiv Levantea i to na svom stadionu da prekine golgeterski post koji je trajao pune četiri utakmice u svim takmičenjima već hoće li uopšte da pobedi. Gol je dao, ali pobedio nije. Levante, koji je na stadionu "Santijago Bernabeu" pobedio samo u februaru 2007 (1:0), takođe u ligaškom meču, odoleo je posle vođstva s 2:0. Gosti su poveli s dva rana gola, a to u prvenstvu