LŠ: PSŽ se izvukao u nadoknadi vremena, Barselona preko Intera do maksimalnog učinka, Dortmund ubedljiv protiv Atletika

Večernje novosti 25.10.2018  |  Beta

Odigrani su i preostali mečevi trećeg kola grupne faze Lige šampiona. Ubedljiv trijumf zabeležili Liverpul i Dortmund, Barselona do pobede i bez Mesija, PSŽ i Napoli odigrali nerešeno u Parizu

Fudbaleri PSV-a i Totenhema odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici trećeg kola Grupe B Lige šampiona. Ovaj remi ne odgovara ni PSV-u ni Totenhemu, pošto su obe ekipe na začelju tabele sa po samo jednim osvojenim bodom. Holandska ekipa je povela u 30. minutu golom Irvinga Lozana, ali je samo devet minuta kasnije izjednačio Lukas. Hari Kejn je pogotkom u 55. minutu doneo prednost Totenhemu, ali se situacija za ekipu Maurisija Poketina