Premijer liga: Remi Arsenala i Liverpula, Rašford u 92. minutu za pobedu Junajteda

Večernje novosti 03.11.2018  |  Beta

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima ekipu Bornmuta sa 2:1, u utakmici 11. kola Premijer lige

Fudbaleri Arsenala i Liverpula odigrali su večeras u Londonu nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola Premijer lige. Liverpul je poveo u 61. minutu golom Džejmsa Milnera, posle loše intervencije golmana Bernda Lenoa, a izjednačio je Aleksandar Lakazet u 82. minutu. Ekipe su bile gotovo izjednačene, Liverpul je imao jedan više šut na gol (13), ali osim dva pogotka igrači nisu napravili prave šanse. Liverpul je ostao prvi na tabeli i ima 27 bodova, bod