LŠ: Tadić strelac u remiju Ajaksa, Pogba srušio Juventus, ubedljive pobede Sitija i Reala

Večernje novosti 07.11.2018  |  Beta

Srpski reprezentativac doneo bod holandskom timu, Žezus trostruki strelac za "građane", Murinjova ekipa savladala Juve

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na svom terenu atinski AEK sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Grupe E Lige šampiona. Oba pogotka za pobednički tim postigao je Robert Levandovski, u 31. minutu iz penala i u 71. minutu. U drugom meču Grupe E, fudbaleri Benfike i Ajaksa odigrali su nerešeno 1:1. Benfika je povela golom Žonasa u 29. minutu, a izjednačnje i bod Ajaksu doneo je srpski fudbaler Dušan Tadić u 61. minutu. Bajern je, posle