Povezane vesti

VAR u Ligi šampiona - odmah?

VAR u Ligi šampiona - odmah?

N1 Info 08.11.2018
Sistem video pomoći sudijama (VAR) mogao bi već ove sezone da se koristi u Ligi šampiona, prenosi BBC. Ideja je da se VAR koristi u završnoj fazi elitnog klupskog takmičenja. Razlog za ovu odluku je povećan broj sudijskih grešaka, a vrhunac je bio… »
Sterling se izvinio zbog penala protiv Šahtjora

Sterling se izvinio zbog penala protiv Šahtjora

Politika 08.11.2018
Fudbaler Mančester sitija Rahim Sterling izvinio se zbog penala koji je iznudio u utakmici protiv Šahtjora iz Donjecka u Ligi šampiona. Siti je sinoć pobedio Šahtjor sa 6:0. Sudija Viktor Kasai je dosudio dva penala od kojih prvi nad Sterlingom, koji… »
Najsmešniji penal u istoriji fudbala? Sterling se (kasno) izvinio, Gvardiola traži var

Najsmešniji penal u istoriji fudbala? Sterling se (kasno) izvinio, Gvardiola traži var

Mozzart sport 08.11.2018
Viktor Kasai se propisno obrukao. Bi-Bi-Sijev novinar je šaljivo primetio da Šahtjorov Mikola Matvijenko jedva da je bio na istom poštanskom broju kada je Rahim Sterling pao. Sudija Viktor Kasai jedini to nije video. Krilo Mančester Sitija zapelo je… »
Sterlingovo izvinjenje zbog penala: Pao sam, moja greška...

Sterlingovo izvinjenje zbog penala: Pao sam, moja greška...

Dnevnik 08.11.2018
MANČESTER: Fudbaler Mančester Sitija Rahim Sterling izvinio se sudiji i igračima Šahtjora zbog pada za penal u utakmici Lige šampiona. Sterling je zapeo o busen i pao, iako ga nijedan fudbaler Šahtjora nije pipnuo, ali je mađarski arbitar Viktor… »
Ronaldo ljut: Poklonili smo pobedu Junajtedu! (video)

Ronaldo ljut: Poklonili smo pobedu Junajtedu! (video)

Mondo 08.11.2018
Kristijano Ronaldo je dao sjajan gol svom bivšem klubu, ali se Mančester junajted revanširao Juventusu za poraz na Old trafordu. Ronaldo besan na sebe i saigrače. Juventus je imao plasman u nokaut fazu u svojim rukama, vodio je protiv Mančester… »
Sterling priznaje da ga Šahtjorov igrač nije ni taknuo (VIDEO)

Sterling priznaje da ga Šahtjorov igrač nije ni taknuo (VIDEO)

Vesti online 08.11.2018
Na meču Mančester sitija i Šahtjora u četvrtom kolu Lige šampiona dosuđen nepostojeći penal. - Trčao sam s loptom i ne znam šta se desilo. Kontakt nisam osetio. Izvinjavam se sudiji i igračima Šahtjora - rekao je napadač engleskog prvaka… »
Sterling nije Fauler, pa je izvinjenje ok

Sterling nije Fauler, pa je izvinjenje ok

Mondo 08.11.2018
"Imao sam loptu i ne znam šta se desilo kasnije", rekao je mladi Englez, nakon što je sapleo sam sebe i dobio jedanaesterac. Izvinjenje je na mestu, jer... Rahim Sterling samo je jedan u nizu fudbalera koji nisu Robi Fauler, pa da otrče kod sudije i… »
Ronaldo: Junajted nije uradio ništa da pobedi u Torinu

Ronaldo: Junajted nije uradio ništa da pobedi u Torinu

Beta 08.11.2018
Fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo rekao je da njegova ekipa nije iskoristila brojne šanse u utakmici protiv Mančester junajteda koji, kako je ocenio,"nije uradio ništa da pobedi". Junajted je sinoć u Torinu posle preokreta pobedio Juventus sa 2:1… »
Ronaldo besan, Murinjovo izvinjenje, Pogba oduševio Juventine!

Ronaldo besan, Murinjovo izvinjenje, Pogba oduševio Juventine!

Sportske.net 08.11.2018
Luda utakmica u Torinu, Junajted okrenuo za nekoliko minuta meč i revanširao se za "Old Traford". Dugo će se pričati o onome što se dešavalo... Kristijano Ronaldo je bio besan posle meča, dao je gol bivšem klubu, slavio ga za razliku od nekih… »
Pep: Nije bio penal, VAR neophodan; Sterling se izvinio

Pep: Nije bio penal, VAR neophodan; Sterling se izvinio

N1 Info 08.11.2018
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola rekao je da bi UEFA trebalo da učini nešto da pomogne sudijama kako ne bi donosile neispravne odluke, poput dosuđenog penala za njegov tim u duelu četvrtog kola Lige šampiona sa Šahtjorom. Građani su… »
Vide li sudije išta? - Sraman penal za Siti, šutneš zemlju i dobiješ jedanaesterac (video)

Vide li sudije išta? - Sraman penal za Siti, šutneš zemlju i dobiješ jedanaesterac (video)

Sportski žurnal 08.11.2018
Pored ubedljive pobede Sitija, nakon ovog meča najviše će se govoriti o jedanaestercu koji je sredinom prvog poluvremena dosudio mađarski sudija Viktor Kasai. Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Šahtjor sa ubedljivih 6:0, u… »
Ekskluzivno na mondu: Golovi Lige šampiona!

Ekskluzivno na mondu: Golovi Lige šampiona!

Mondo 08.11.2018
Arena sport i MONDO još jednom vam donose reportaže sa osam stadiona širom Evrope, na kojima su u sredu igrani mečevi 4. kola elitnog klupskog takmičenja. Za nama je još jedna runda grupne faze Lige šampiona! U sredu je viđeno 29 golova, ili 3,6… »
LŠ: Tadić strelac u remiju Ajaksa, Pogba srušio Juventus, ubedljive pobede Sitija i Reala

LŠ: Tadić strelac u remiju Ajaksa, Pogba srušio Juventus, ubedljive pobede Sitija i Reala

Večernje novosti 07.11.2018
Srpski reprezentativac doneo bod holandskom timu, Žezus trostruki strelac za "građane", Murinjova ekipa savladala Juve. Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na svom terenu atinski AEK sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Grupe E Lige… »
LŠ: Ubedljive pobede Sitija i Reala, Junajtedu derbi protiv Juventusa

LŠ: Ubedljive pobede Sitija i Reala, Junajtedu derbi protiv Juventusa

Danas 07.11.2018
Utakmicama u grupama E, F, G i H završeno je četvrto kolo Lige šampiona, a sem ubedljivih pobeda Mančester Sitija i Reala nad Šahtjorom, odnosno Viktorijom iz Plzenja, veče su obeležili fudbaleri Mančester junajteda koji su posle preokreta… »
LŠ: Roma slavila u Moskvi, prvenac Valensije

LŠ: Roma slavila u Moskvi, prvenac Valensije

Večernje novosti 07.11.2018
Roma na gostovanju savladala CSKA, dok je španski tim uspeo da dođe do prvog trijumfa protiv Jang Bojsa. Fudbaleri Rome pobedili su danas u gostima moskovski CSKA sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Grupe G Lige šampiona. Roma je upisala treću pobedu… »

Vesti dana »