VAR u Ligi šampiona - odmah?

VAR u Ligi šampiona - odmah?

N1 Info pre 4 dana
Sistem video pomoći sudijama (VAR) mogao bi već ove sezone da se koristi u Ligi šampiona, prenosi BBC. Ideja je da se VAR koristi u završnoj fazi elitnog klupskog takmičenja.
Razlog za ovu odluku je povećan broj sudijskih grešaka, a vrhunac je bio dosuđen jedanaesterac za Mančester Siti protiv Šahtjora iako je napadač domaćeg tima Rahim Sterling pao u šesnaestercu prvaka Ukrajine posle kontakta sa... »

Lingard se narugao Ronaldu: Ko je bolji?

B92 pre 4 dana
B92: Lingard se narugao Ronaldu: Ko je bolji?
Fudbaler Mančester junajteda Džesi Lingard ismejao je potez Portugalca Kristijana Ronalda sa utakmice Juventusa i Mančester junajteda.
Junajted je u sredu sa 2:1 preokretom u poslednjim minutima utakmice pobedio tim Juventusa, za koji Ronaldo igra i za koji je dao vodeći gol u 65. minutu. Portugalac je tom prilikom podigao majicu i pokazao na trbušnjake, a posle... »

Sterling se izvinio zbog penala protiv Šahtjora

Politika pre 4 dana
Fudbaler Mančester sitija Rahim Sterling izvinio se zbog penala koji je iznudio u utakmici protiv Šahtjora iz Donjecka u Ligi šampiona. Siti je sinoć pobedio Šahtjor sa 6:0. Sudija Viktor Kasai je dosudio dva penala od kojih prvi nad Sterlingom, koji je pao na travu bez prethodnog kontakta sa... »

Mina: Živi smo, sve je u našim rukama

B92 pre 4 dana
B92: Mina: Živi smo, sve je u našim rukama
Fudbaler Valensije Santi Mina rekao je da je njegova ekipa osvojila važna tri boda pobedom protiv Jang Bojsa.
"Ovo je bio odlučujući meč za nas. Bilo bi nam mnogo teško da nismo pobedili. Ova tri boda su važna, ponovo smo živi. Znamo da je sada sve u našim rukama. Ako pobedimo u poslednja dva meča idemo dalje", rekao je Mina, strelac dva... »

Ronaldo ljut: Poklonili smo pobedu Junajtedu! (video)

Mondo pre 4 dana
Kristijano Ronaldo je dao sjajan gol svom bivšem klubu, ali se Mančester junajted revanširao Juventusu za poraz na Old trafordu. Ronaldo besan na sebe i saigrače.
Juventus je imao plasman u nokaut fazu u svojim rukama, vodio je protiv Mančester junajteda, ali je ekipa Žozea Murinja šokirala Torino, velikim preokretom. .flowplayer .fp-ui .ad-time:before { content: ': ' } Izvor: Arena... »

Sterling u epizodi: "Izvinjavam se, mnogo se izvinjavam..."

Sportske.net pre 4 dana
Pogodak, ipak, i dalje važi.
Fudbaler Mančester sitija Rahim Sterling izvinio se zbog penala koji je iznudio u utakmici protiv Šahtjora iz Donjecka u Ligi šampiona. Siti je sinoć pobedio Šahtjor sa 6:0. Sudija Viktor Kasai je dosudio dva penala od kojih prvi nad Sterlingom koji je pao na travu bez... »

Najsmešniji penal u istoriji fudbala? Sterling se (kasno) izvinio, Gvardiola traži var

Mozzart sport pre 4 dana
Viktor Kasai se propisno obrukao
Bi-Bi-Sijev novinar je šaljivo primetio da Šahtjorov Mikola Matvijenko jedva da je bio na istom poštanskom broju kada je Rahim Sterling pao. Sudija Viktor Kasai jedini to nije video. Krilo Mančester Sitija zapelo je vrhom kopačke o teren, Mađar je svirao penal. Može... »

Ronaldo: Junajted nije uradio ništa, poklonili smo pobedu

Dnevnik pre 4 dana
TORINO: Najbolji fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo kaže da njegov bivši klub Mančester Junajted nije uradio ništa da pobedi, ali da je dobio poklon od prvaka Italije.
Ronaldo je postigao prvi gol u Ligi šampiona ove sezone iz sjajnog voleja, ali su gosti u poslednjih pet minuta preokrenuli preko Huana Mate iz slobodnog udarca i autogolom Aleksa Sandra. "Liga šampiona je posebno takmičenje,... »

Sterlingovo izvinjenje zbog penala: Pao sam, moja greška...

Dnevnik pre 4 dana
MANČESTER: Fudbaler Mančester Sitija Rahim Sterling izvinio se sudiji i igračima Šahtjora zbog pada za penal u utakmici Lige šampiona.
Sterling je zapeo o busen i pao, iako ga nijedan fudbaler Šahtjora nije pipnuo, ali je mađarski arbitar Viktor Kasai video drugačije i svirao penal koji je pogodio Gabrijel Žezus u ubedljivom trijumfu 6:0. "Imao sam loptu i ne... »

Video čak se i gvardiola smejao zbog dosuđenog penala; Sterling: Izvinjavam se Šahtjoru, njihov igrač me nije ni pipnuo!

Večernje novosti pre 4 dana
Imao sam loptu i ne znam šta se desilo kasnije. Pao sam i okrenuo se... Nisam osetio kontakt, moja je greška - rekao je fudbaler Mančester sitija
Fudbaler Mančester sitija Rahim Sterling izvinio se sudiji i igračima Šahtjora zbog pada za penal u utakmici Lige šampiona. Sterling je zapeo o busen i pao, iako ga nijedan fudbaler Šahtjora nije pipnuo, ali je mađarski arbitar... »

Sterling nije Fauler, pa je izvinjenje ok

Mondo pre 4 dana
"Imao sam loptu i ne znam šta se desilo kasnije", rekao je mladi Englez, nakon što je sapleo sam sebe i dobio jedanaesterac.
Izvinjenje je na mestu, jer... Rahim Sterling samo je jedan u nizu fudbalera koji nisu Robi Fauler, pa da otrče kod sudije i traže da poništi tek dosuđeni penal nad njim - jer nije postojao. Za one mlađe, evo podsećanja kako se... »

Sterling posle sramnog penala: Moja greška, izvinjavam se VIDEO

B92 pre 4 dana
B92: Sterling posle sramnog penala: Moja greška, izvinjavam se VIDEO
Fudbaler Mančester Sitija Rahim Sterling izvinio se sudiji i igračima Šahtjora zbog pada za penal u utakmici Lige šampiona.
Sterling je zapeo o busen i pao, iako ga nijedan fudbaler Šahtjora nije pipnuo, ali je madjarski arbitar Viktor Kasai video drugačije i svirao penal koji je pogodio Gabrijel Žezus u ubedljivom trijumfu 6:0. "Imao sam loptu i ne... »

Sterling priznaje da ga Šahtjorov igrač nije ni taknuo (VIDEO)

Vesti online pre 4 dana
Na meču Mančester sitija i Šahtjora u četvrtom kolu Lige šampiona dosuđen nepostojeći penal.
- Trčao sam s loptom i ne znam šta se desilo. Kontakt nisam osetio. Izvinjavam se sudiji i igračima Šahtjora - rekao je napadač engleskog prvaka Mančester sitija Rahim Sterling o nepostojećem penalu u 23. minutu meča na "Etihadu"... »

Ronaldo: Poklonili smo pobedu

Politika pre 4 dana
TORINO - Najbolji fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo kaže da njegov bivši klub Mančester Junajted nije uradio ništa da pobedi, ali da je dobio poklon od prvaka Italije. Ronaldo je postigao prvi gol u Ligi šampiona ove sezone iz sjajnog voleja, ali su gosti u poslednjih pet minuta preokrenuli... »

Ronaldo: Junajted nije uradio ništa da pobedi, poklonili smo im golove

Večernje novosti pre 4 dana
Dominirali smo 90 minuta, imali smo mnogo šansi i mogli smo da rešimo utakmicu tri ili četiri puta, ali smo se opustili i oni su nas kaznili - rekao je portugalski fudbaler
Fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo rekao je da njegova ekipa nije iskoristila brojne šanse u utakmici protiv Mančester junajteda koji, kako je ocenio,"nije uradio ništa da pobedi". Junajted je sinoć u Torinu posle preokreta... »

Ronaldo: Junajted nije uradio ništa da pobedi u Torinu

Beta pre 4 dana
Fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo rekao je da njegova ekipa nije iskoristila brojne šanse u utakmici protiv Mančester junajteda koji, kako je ocenio,"nije uradio ništa da pobedi". Junajted je sinoć u Torinu posle preokreta pobedio Juventus sa 2:1, golovima u završnici utakmice, iz prekida.... »

Ronaldo besan, Murinjovo izvinjenje, Pogba oduševio Juventine!

Sportske.net pre 4 dana
Luda utakmica u Torinu, Junajted okrenuo za nekoliko minuta meč i revanširao se za "Old Traford". Dugo će se pričati o onome što se dešavalo...
Kristijano Ronaldo je bio besan posle meča, dao je gol bivšem klubu, slavio ga za razliku od nekih ranijih susreta sa "Đavolima", ovo je njegov prvenac za Juventus u Ligi šampiona. Ali, daleko od toga da je bio srećan. "Nisu... »

Pep: Nije bio penal, VAR neophodan; Sterling se izvinio

N1 Info pre 4 dana
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola rekao je da bi UEFA trebalo da učini nešto da pomogne sudijama kako ne bi donosile neispravne odluke, poput dosuđenog penala za njegov tim u duelu četvrtog kola Lige šampiona sa Šahtjorom.
Građani su slavili 6:0 na Etihadu, a drugi gol dali su sa bele tačke. Sudija Viktor Kasai je pokazao na jedanaesterac pošto je Rahim Sterling pao u šesnaestercu gostiju, ali se na ponovljenom snimku vidi da je napadač Sitija... »

Vide li sudije išta? - Sraman penal za Siti, šutneš zemlju i dobiješ jedanaesterac (video)

Sportski žurnal pre 4 dana
Pored ubedljive pobede Sitija, nakon ovog meča najviše će se govoriti o jedanaestercu koji je sredinom prvog poluvremena dosudio mađarski sudija Viktor Kasai
Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Šahtjor sa ubedljivih 6:0, u utakmici četvrtog kola Grupe F Lige šampiona. Tri gola za Siti postigao je Gabrijel Žezus, u 24. i 72. minutu iz penala, kao i u 92. minutu, a u... »

Ekskluzivno na mondu: Golovi Lige šampiona!

Mondo pre 5 dana
Arena sport i MONDO još jednom vam donose reportaže sa osam stadiona širom Evrope, na kojima su u sredu igrani mečevi 4. kola elitnog klupskog takmičenja.
Za nama je još jedna runda grupne faze Lige šampiona! U sredu je viđeno 29 golova, ili 3,6 po utakmici, što je jedan od najboljih proseka ove sezone, za jedno veče. Mančester junajted se revanširao Juventusu za 0:1 na "Old... »

LŠ: Tadić strelac u remiju Ajaksa, Pogba srušio Juventus, ubedljive pobede Sitija i Reala

Večernje novosti pre 5 dana
Srpski reprezentativac doneo bod holandskom timu, Žezus trostruki strelac za "građane", Murinjova ekipa savladala Juve
Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na svom terenu atinski AEK sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Grupe E Lige šampiona. Oba pogotka za pobednički tim postigao je Robert Levandovski, u 31. minutu iz penala i u 71.... »

LŠ: Ubedljive pobede Sitija i Reala, Junajtedu derbi protiv Juventusa

Danas pre 5 dana
Utakmicama u grupama E, F, G i H završeno je četvrto kolo Lige šampiona, a sem ubedljivih pobeda Mančester Sitija i Reala nad Šahtjorom, odnosno Viktorijom iz Plzenja, veče su obeležili fudbaleri Mančester junajteda koji su posle preokreta savladali torinski Juventus 2:1.
Iako je Juventus vodio prelepim pogotkom Kristijana Ronalda i iako su domaći igrači stvorili još nekoliko kvalitetnih prilika, Junajted je za samo četiri minuta preokrenuo rezultat i zahvaljujući Huanu Mati i Polu Pogbi odneo... »

LŠ: Roma slavila u Moskvi, prvenac Valensije

Večernje novosti pre 5 dana
Roma na gostovanju savladala CSKA, dok je španski tim uspeo da dođe do prvog trijumfa protiv Jang Bojsa
Fudbaleri Rome pobedili su danas u gostima moskovski CSKA sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Grupe G Lige šampiona. Roma je upisala treću pobedu, prva je na tabeli sa devet bodova i blizu plasmana u nokaut fazu takmičenja, dok je... »
©2018 Netmark d.o.o.