Vide li sudije išta? - Sraman penal za Siti, šutneš zemlju i dobiješ jedanaesterac (video)

Sportski žurnal 08.11.2018

Pored ubedljive pobede Sitija, nakon ovog meča najviše će se govoriti o jedanaestercu koji je sredinom prvog poluvremena dosudio mađarski sudija Viktor Kasai

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Šahtjor sa ubedljivih 6:0, u utakmici četvrtog kola Grupe F Lige šampiona. Tri gola za Siti postigao je Gabrijel Žezus, u 24. i 72. minutu iz penala, kao i u 92. minutu, a u strelce su se još upisali i David Silva u 13, Rahim Sterling u 49. i Rijad Marez u 84 minutu. Pored ubedljive pobede Sitija, nakon ovog meča najviše će se govoriti o jedanaestercu koji je sredinom prvog poluvremena