Divlji taksisti u Parizu gori nego kod nas: Naplatio im je vožnju papreno i nije hteo da ih pusti iz vozila dok mu nisu dali pare (video)
Blic 13.11.2018 | 24sata.hr
![Divlji taksisti u Parizu gori nego kod nas: Naplatio im je vožnju papreno i nije hteo da ih pusti iz vozila dok mu nisu dali…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Jednom bračnom paru sa Tajlanda Pariz će zauvek ostati u sećanju, ali ne zbog neopisive lepote grada, već zbog bahatosti jednog takiste. Naime, kada su stigli na odredište, taksista im je rekao da vožnja košta čitavihi 247 evra. Prema tvrdnjama Jutjubera, ta udaljenost koju su prošli, taksisti naplaćuju između 50 i 70 evra. Kako su rekli, tada su rešili da snimaju taksistu. Kroz svih 9 minuta, koliko snimka traje, vozač taksija svoje putnike