Video strepeli za sigurnu pobedu: Srbija dominirala, pa jedva savladala Crnu Goru

Večernje novosti 17.11.2018  |  N. Iljukić

Ljajić i Mitrović za dva minuta doneli prednost, Mitrović promašio penal, a gosti bili blizu remija

RAPSODIJA od igre, festival šansi i golova, pa onda strah za gotovo sigurn bodove. Ovako je izgledalo 90 i kusur minuta rerezentacije Srbije koja je prešla čudan put od sjaja do očaja u utakmici koja je odvela “orlove” do pobede i sačuvala na vrhu tabele u Ligi nacija – 2:1 (2:0). Apsolutno sve je punih sat vremena bilo u znaku selekcije Mladena Krstajića. Na vreme je Adem Ljajić otvorio put ka pobedi, u 30. minutu iskoristio sjajnu asistenciju