Vaterpolo: Spartak Prozivka upisao i treću pobedu

Subotica.com 19.11.2018  |  Subotica.com

Vaterpolisti Spartak Prozivke upisali su i treću pobedu od starta prvenstva. Subotičani su u 3. kolu Prve B lige savladali ŽAK iz Kikinde rezultatom 17:12. Raspoloženi igrači domaćeg tima u prvom poluvremenu utakmice stekli su prednost od pet golova i tako najavili još jednu pobedu.

Spartak Prozivka slavio je u meču protiv ŽAK-a iz Kikinde sa 17:12. Domaći tim prvu deonicu rešio je u svoju korist sa golom prednosti. Druga četvrtina je praktično odlučila pobednika, koju su Subotičani dobili sa 6:2 i na pauzu otišli uz pet golova prednosti. Treća deonica pripala je gostima koji su bili za gol bolji, ali su zato domaći igrači četvrtu dobili i upisali novi, treći trijumf od starta sezone u isto toliko mečeva. Spartak Prozivka –