LŠ: PSŽ savladao Liverpul, prolaz obezbedili Atletiko, Dortmund, Šalke i Porto, Totenhem u igri za proleće

Večernje novosti 28.11.2018  |  Beta

Posle petog kola poznat rasplet u većini grupa, u grupi gde je Crvena zvezda su najveće komplikacije

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su večeras na svom terenu Liverpul sa 2:1, u utakmici petog kola Grupe C u Ligi šampiona. Pariski tim poveo je u 13. minutu golom Huana Bernata, a prednost je udvostručio u 37. minutu golom Nejmara. Jedini gol za Liverpul postigao je Džejms Milner u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena iz jedanaesterca. U drugoj utakmci u toj grupi Napoli je kao domaćin pobedio Crvenu zvezdu sa 3:1. PROČITAJTE JOŠ: