Spektakularna završnica grupne faze Lige šampiona: Dva gola Tadića malo da se sruši Bajern, Ronaldo se obrukao u Švajcarskoj

Večernje novosti 12.12.2018  |  Beta
Spektakularna završnica grupne faze Lige šampiona: Dva gola Tadića malo da se sruši Bajern, Ronaldo se obrukao u…

Srpski reprezentativac Dušan Tadić odigrao je sjajnu utakmicu za Ajaks protiv Bajerna, ali njegova partija nije bila dovoljna da Holanđani dođu do prvog mesta u grupi - 3:3

Fudbaleri Ajaksa i Bajerna iz Minhena odigrali su večeras nerešeno 3:3 u utakmici šestog, poslednjeg kola Grupe E Lige šampiona. U uzbudljivom meču, Bajern je poveo golom Roberta Levandovskog u 13. minutu, ali je Ajaks potom preokrenuo rezultat golovima Dušana Tadića. Tadić je prvo zatresao mrežu Bajerna u 61. minutu, a onda i sa bele tačke u 82. Samo četiri minuta kasnije sudija je ponovo pokazao na belu tačku, ali ovog puta na suprotnoj strani