Primera: Suarez i Mesi se igrali sa Eibarom, Grizman za tri boda Atletika, Real se namučio sa Betisom

Večernje novosti 13.01.2019  |  Beta/Novosti online

Ekipa Čola Simeonea minimalnim rezultatom došla do pobede protiv Levantea. Vilijams srušio Sevilju. Barsa bez problema. Sebaljos spasilac Reala

Barselona je rutinski došla do pobede protiv Eibara - 3:0 (1:0). Domaći tim je do prednosti došao u 19. minutu preko nekadašnjeg tandema Liverpula - Kutinjo je asistirao, Suarez pogodio. Gosti su se posle toga dobro držali sve do 53. minuta. Tada je Mesi u svom stilu zatresao mrežu, da bi šest minuta kasnije Suarez svojim drugim golom na meču rešio pitanje pobednika. Barsa je na prvoj poziciji sa 43 poena, pet više od Atletiko Madrida, dok je