Pl: Mitrović dvostruki strelac u preokretu Fulama, Benitez i Njukasl pomogli Liverpulu, Junajted se izvukao

Večernje novosti 29.01.2019  |  Beta

Srpski reprezentativac doneo pobedu svom timu protiv Brajtona, Njukasl srušio Siti i približio Liverpul tituli, Pogba i Lindelof za bod "crvenih đavola"

Fudbaleri Fulama pobedili su večeras Brajton sa 4:2, u 24. kolu Premijer lige. Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović dao je dva gola za Fulam, koji je već u 17. minutu gubio 2:0, golovima Glena Mareja. Prvo je Kalum Čembers izjednačio na početku drugog poluvremena, lepim šutom iz prve posle loše intervencije defanzivca Brajtona u duelu sa Mitrovićem. Mitrović je onda doneo potpuni preokret Fulamu, golovima u 58. i 74. minutu. Konačan rezultat