Barselona pokazala silu, šest golova u mreži Sevilje, Betis prošao u polufinale Kupa

Telegraf 30.01.2019

Katalonci su imali zadatak da nadomeste 0:2 iz prvog meča u Sevilji, a to su uradili ubedljivo

Fudbaleri Barselone plasirali su se u polufinale Kupa Španije, pobedivši Sevilju sa 6:1 uz dva gola Kutinja i po jednog Rakitića,Roberta, Suareza u Mesija. Katalonski klub poveo je u 13. minutu golom Filipa Kutinja iz penala, a na poluvreme je otišal sa 2:0 pošto je prednost ekipe duplirao Ivan Rakitić pogotkom u 31. minutu. Domaćinu prednost sa poluvremena nije bila dovoljna da se plasiraju u polufinale bez produžetaka, pa su rešili da brzo