Srbija na završnom turniru Dejvis kupa, Krajinović junak
Studio B 02.02.2019

Teniska reprezentacija Srbije izborila je plasman na završni turnir Dejvis kupa odlučujućim poenom Filipa Krajinovića za pobedu od 3:2 protiv Uzbekistana u Taškentu.
Foto teniskisavez.com Krajinović je posle preokreta savladao Sanjara Fajzijeva sa 4:6, 6:3, 6:0, uz dosta muke protiv 593. tenisera sveta, ali nije dozvolio iznenađenje kako Srbija ne bi otišla na prvi turnir Dejvis kupa u novom formatu. Prethodno, Srbija je danas ispustila velikih 2:0 pošto su Uzbekistanci pobedili u dublu i u singlu preko Denisa Istomina protiv Dušana Lajovića. Prvog dana Srbiji su poene u singlu doneli Lajović i junak u
Dodaj Naslovi.net kao Google izvor


![[POSAO] Er Srbija organizuje Otvoreni dan za pilote sa EASA i domaćim ICAO dozvolama](https://nstatic.net/294/42280294ainpll.jpg)


