Сутра нови протест "Један од пет милиона": Говоре Марко Видојковић и мајка приведеног младића који је носио макету вешала

Недељник 08.02.2019
Сутра нови протест "Један од пет милиона": Говоре Марко Видојковић и мајка приведеног младића који је носио макету вешала

После наступа говорника, протестнта колона ће од Платоа кренути до зграде Председништва, након тога до Радио-телевизије Србије (РТС) и на крају до зграде "Политика".

Нови протест под називом "Један од пет милиона" биће одржан сутра у Београду у 18 часова на Платоу испред Филозофског факултета, а на скупу ће говорити писац Марко Видојковић и Сања Пилиповић, мајка малолетног младића који је приведен због тога што је носио макету вешала на прошлонедељном протесту, након чега ће грађани кренути у протестну шетњу. Колона ће од Платоа кренути до зграде Председништва, након тога до Радио-телевизије Србије (РТС)

РТС »

Кључне речи

Политика, најновије вести »