Superliga: Radnički lako protic Čukaričkog, Mladost pobedila u Šapcu, remi Proletera i Radnika

Večernje novosti 16.02.2019  |  Beta

Fudbaleri Radničkog pobedili su Čukarički u Nišu sa 2:0. Strelci su bili Nikola Drinčić u 29. i Nermin Haskić u 42. minutu

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas Mačvu u gostima sa 1:0, u 22. kolu Super lige. Gol u Šapcu dao je Aleksandar Pejović iz penala u 10. minutu. Mladost ima 36 bodova i zauzima peto mesto, dok je Mačva sa 22 na 11. poziciji na tabeli srpskog prvenstva. Utakmica između Proletera i Radnika iz Surdulice završena je u Novom Sadu nerešeno bez golova. Fudbaleri Radničkog pobedili su Čukarički u Nišu sa 2:0. Strelci su bili Nikola Drinčić u