Optuženi za prebijanje mladića iz Rume promenio iskaz! Tvrdi da je Stefanu teške povrede naneo neko drugi!?
Srbija danas 19.02.2019
![Optuženi za prebijanje mladića iz Rume promenio iskaz! Tvrdi da je Stefanu teške povrede naneo neko drugi!?](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Petar Vojvodić (20), optužen da je u Sutomoru krajem avgusta naneo teške telesne povrede dvojici mladića iz Rume Stefanu Novoselcu (20) i Dejanu Grujičiću (20), juče je u nastavku suđenja u Osnovnom sudu u Baru promenio svoju odbranu.
Vojvodić je ostao pri priznanju da je naneo udarce mladićima iz Rume, ali kad su posledice u pitanju kazao je da ne želi da "odgovara za nešto što nije napravio". Prema njegovim rečima Stefan i njegov drug su bili u alkoholisanom stanju i sami su napustili mesto incidenta. - Svi smo otišli, a ja nisam znao šta se kasnije dogodilo. Dan posle sam bio na poslu, radio kao spasilac na plaži, a kad sam došao kući došla je policija. Čuo sam da su se