Брнабић: Стање слободе медија у Србији боље него пре 2012. године

Радио 021 27.02.2019  |  ФоНет
Брнабић: Стање слободе медија у Србији боље него пре 2012. године

Посао Владе је да направи атмосферу за дијалог у друштву и у томе је успела, изјавила је данас премијерка Србије Ана Брнабић и оценила да је стање слободе медија у Србији боље него пре 2012. године.

"Не релативизујем како изгледа медијска сцена у Србији данас, можемо и морамо много боље и много више", изјавила је Брнабић, након што је учествовала у јавној расправи о Медијској стартегији. Брнабић је поновила како се не слаже са тврдњама да слобода медија у Србији не постоји. "Можете данас овде да ме питате шта год желите, да питате и да то емитујете, мислим да је то један од показатеља слободе медија", рекла је, напомоњући да се слаже с

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »