Borusija šokirala Hertu u 92. minutu, Grujić ne može da veruje šta se dogodilo! (video)

Alo 16.03.2019  |  Espreso/V.Ž.

U preostalim utakmicama Bundeslige, Augzburg je pobedio Hanover sa 3:1, Šalke je izgubio od Lajpciga sa 1:0, bez pobednika odigrali su Štutgart i Hofenhajm (1:1), dok je Volfsburg pobedio Dizeldorf sa 5:2

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su na gostovanju u Berlinu Hertu sa 3:2 u 26. kolu Bundeslige. Tako su na kratko preuzeli prvu poziciju od Bajerna koji u nedelju dočekuje Majnc. Poveo je berlinski tim početkom meča golom Kalua, a deset minuta kasnije izjednačio je Dilejni. Sa penala u 35. minutu pogodio je Kalu. U drugom poluvremenu, prvo je Zagadu izjednačio na 2:2 u 47. minutu. Kada se činilo da će se duel završiti bez pobednika