Стефановић: Једна особа приведена због напада на полицајца
Вести онлине 17.03.2019 | Вестионлине, Тањуг

Министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је да су изведени сви који су насилно упали у зграду РТС-а и да је све урађено на миран и озбиљан начин
- Без превелике употребе силе, полиција је заштитила све који раде на РТС и поштујући закон успоставила јавни ред и мир у тој згради, и да све оне који су покушавали да учине нешто насиљем, из те зграде избаци - рекао је Стефановић. Стефановић је истакао да је једна особа приведена због напада на полицајца. Такође, навео је да ће у наредним данима надлежни државни органи добити све информације о људима који су чинили прекршајна и кривична дела







