Стефановић: Осуђујем напад на полицијске службенике

Недељник 17.03.2019
Стефановић: Осуђујем напад на полицијске службенике

Стефановић је, како се наводи у саопштењу МУП-а, казао да најоштрије осуђује физички напад на полицију од стране лидера Савеза за Србију Бошка Обрадовића, Драгана Ђиласа и „њихових следбеника“

Министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је данас да је „скандалозно“ да лидери Савеза за Србију покушавају да спроводе политику нападима на полицију и позвао државне органе да без одлагања процесуирају све који су нападали припаднике МУП-а. Стефановић је, како се наводи у саопштењу МУП-а, казао да најоштрије осуђује физички напад на полицију од стране лидера Савеза за Србију Бошка Обрадовића, Драгана Ђиласа и „њихових

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »