Стефановић: Осуђујем напад на полицијске службенике
Недељник 17.03.2019

Стефановић је, како се наводи у саопштењу МУП-а, казао да најоштрије осуђује физички напад на полицију од стране лидера Савеза за Србију Бошка Обрадовића, Драгана Ђиласа и „њихових следбеника“
Министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је данас да је „скандалозно“ да лидери Савеза за Србију покушавају да спроводе политику нападима на полицију и позвао државне органе да без одлагања процесуирају све који су нападали припаднике МУП-а. Стефановић је, како се наводи у саопштењу МУП-а, казао да најоштрије осуђује физички напад на полицију од стране лидера Савеза за Србију Бошка Обрадовића, Драгана Ђиласа и „њихових












